Aktualności

Eksperyment Wymiana – polsko-niemiecka giełda kontaktów ze specjalną ofertą dla Opiekunów

Data dodania: 17.01.2020 Autor: KMO

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) i Klub Młodego Odkrywcy zapraszają edukatorów z Polski i Niemiec do udziału w seminarium kontaktowym. Spotkanie odbędzie się w dniach od 28 do 31 maja Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Spotkanie Opiekunów KMO z Mazowsza

Data dodania: 16.01.2020 Autor: Administrator

Już za dwa tygodnie zapraszamy na kolejne spotkanie Opiekunów z regionu Mazowsza. W planach mamy wspólne przeprowadzanie eksperymentów i wymianę dobrych praktyk odnośnie organizacji pikników naukowych w szkołach.

Data wydarzenia: 01.02.2020 - 01.02.2020 Miasto: Warszawa

Szkolenie "Jak prowadzić KMO" już 22 lutego w Centrum Nauki Kopernik

Data dodania: 16.01.2020 Autor: Administrator

Rozpoczęliśmy kolejny rok w KMO!. Jeśli jednym z Twoich postanowień noworocznych jest własny rozwój, poznawanie sposobów przeprowadzania doświadczeń lub poznanie zakręconych edukacyjnie osób - to szkolenie "Jak prowadzić KMO" spełni je wszystkie! Zapraszamy początkujących Opiekunów KMO oraz osoby które są zainteresowane mądrym eksperymentowaniem na zajęciach z dziećmi i młodzieżą. Warsztat w pierwszej kolejności przeznaczony jest dla osób z województwa mazowieckiego.

Data wydarzenia: 22.02.2020 - 22.02.2020 Miasto: Warszawa

KMO na 24. Pikniku Naukowym "Klimat i My"

Data dodania: 09.01.2020 Autor: Administrator

Rusza konkurs, którego laureatów zaprosimy do aktywnego udziału w 24. Pikniku Naukowym "Klimat i My"! Jeśli Twoi Klubowicze są w V klasie lub starsi i chcieliby zaprezentować doświadczenia związane z Klimatem dla międzynarodowej publiczności na największej imprezie popularyzująca naukę w Europie - zgłoście się koniecznie! Czas macie do 26 stycznia!

Data wydarzenia: 26.01.2020 - 26.01.2020 Miasto: Warszawa

Temat 24. Piknik Naukowy - Klimat i My

Data dodania: 27.12.2019 Autor: Administrator

Już na początku stycznia startuje kolejny konkurs "KMO na Pikniku Naukowym". Co roku świętujemy razem naukę i spotykamy innych zafascynowanych światem ludzi. Zapraszamy wszystkich Opiekunów i Klubowiczów, którzy w tym roku chcieliby być w tym dniu z nami. Zapewniamy, że nie ma drugiego takiego święta! Temat tegorocznego Pikniku jest nie tylko ważny, ale z miesiąca na miesiąc coraz bardziej palący - "Klimat i My". Zachęcamy Was do zaangażowania się w popularyzowanie rzetelnej wiedzy o klimacie razem z nami!

Data wydarzenia: 19.01.2020 - 19.01.2020 Miasto:

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się