Aktualności

Spotkanie opiekunów KMO on-line

Data dodania: 13.05.2020 Autor: KMO

Drodzy Opiekunowie, wiemy, że jesteście zmęczeni, pracujecie dwa razy tyle co przed pandemią, macie awersję do komputera i jesteście przebodźcowani dziesiątkami materiałów, które wylewają się z sieci. Mimo to, zapraszamy na drugie spotkanie opiekunów KMO on-line. Organizatorem spotkania jest Centrum Nauki Kopernik.

Data wydarzenia: 19.05.2020 - 19.05.2020 Miasto: Warszawa

Forum w czasach zarazy

Data dodania: 12.05.2020 Autor: KMO

To była trudna decyzja i czujemy się z tym źle. Czasami jednak lepiej od razu mężnie spojrzeć sytuacji w oczy, niż zwlekać do ostatniej chwili. Przy tak dużej liczbie niewiadomych zdecydowałyśmy, że tegoroczne Forum KMO odbędzie się on-line

KMO na Facebooku

Data dodania: 11.05.2020 Autor: KMO

Nie mamy teraz żadnych wydarzeń na żywo, ale za to więcej piszemy na Facebooku. Znajdziecie tam inspiracje od innych Opiekunów, a także komunikaty na temat wydarzeń on-line i materiałów udostępnianych przez partnerów KMO z całej Polski.

E-pomoce od partnerów regionalnych

Data dodania: 08.05.2020 Autor: KMO

Zasoby wspierające edukację zdalną zarówno w Centrum Nauki Kopernik, jak i u naszych partnerów wspierających kluby w innych regionach wciąż rosną. Przedstawiamy zestawienie materiałów otrzymanych w ostatnich tygodniach.

Studenci z PROJEKTORa dla dzieci, rodziców i nauczycieli

Data dodania: 08.05.2020 Autor: KMO

Trudne czasy wyzwalają również energię społeczną i kreatywność. Studenci różnych kierunków związani z programem "PROJEKTOR - wolontariat studencki" postanowili wesprzeć dzieci, rodziców i nauczycieli tworząc krótkie filmiki prezentujące zagadnienia ze swoich dziedzin. Korzystajcie!

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się